Sık Sorulan Sorular

En uygun fiyatı alacağımın garantisi nedir?

Bir ekip diğerlerinin verdiği fiyatları bilmediğinden işi almak için iyi fiyat vermeye kendini zorlar. Bu yüzden piyasada bulamayacağınız uygun rakamları buradan bulacağınıza şüphemiz yok.


tasevyapim.com’un esas görevi her iki tarafında kırılganlık yaşamayacağı makul şartları oluşturmaktır. Her işin işçilik, malzeme tedariği ve nakliyesi vb. gibi belirli standart giderleri vardır.


Sonunda zarar edecek hiçbir ekip size sonuç olarak İŞ veremez.


Ekiplere iletilen toplu bildirimde aracılık hizmetimizin akdi gerçekleşmiştir. Bu yüzden bütçeme uygun bir teklif bulamadım denilerek toplu bildirim bedeli geri talep edilemez. Hak verirseniz; toplu bildirimde harcanan zaman, emek ve giderler bizden çıkmıştır. Yine de böyle bir durumda iş etiği olarak kanaat getirmemiz durumunda hakkımızdan feragat edip tarafınıza aracılara ödediğimiz komisyonu kesip ücreti iade ederiz. Bildirim tarafımızca gerçekleşmeden geri iade talep edebilirsiniz.


Lütfen meraktan veya piyasa araştırması yapacaksanız bu hizmeti kullanmayınız. Herkesin vakti kendince değerli.


Sizde kayıtlı bir ekip olmamızın avantajları nelerdir?

Türkiye’nin hemen her bölgesinden ve yurt dışı lokasyonlardan yeni iş teklifleri alırsınız. Bunun için ekstra bir ödeme ve reklam vb giderlerden kurtulursunuz. Bize uğrayan her proje ve uygulama faaliyetlerinden kesintisiz olarak tüm ekipler ayrım yapılmadan toplu bildirim yoluyla aynı anda haberdar edilir.


Farklı iş modelleriyle tanışıp ekibinizin kendini geliştirmesine katkı sunmuş olursunuz.


Kötü deneyim yaşama ihtimalim nedir?

Reytingi düşük olan ya da kötü dönüş yorumları olan ekipler bizden iş alamazlar ve onları veri tabanımızdan sileriz. Bunu çok iyi bilen ekiplerimiz işlerini son derece özenli bir şekilde yapmaktadırlar. Bunun çok açık göstergesi işlerini tasevyapim.com aracılığıyla yapan müşterilerin memnuniyet düzeyidir. Tasevyapim.com müşterilerin 95%’i beklentilerine uygun ya da beklentilerinin üzerinde bir hizmet aldığını ifade etmektedir.


Oysa bu site dışında farklı yollarla bulduğunuz ekipler bu gibi bir süzgeçten geçirilmemiş olabilir.


Ekibimi bu site aracılığıyla temin etmemin avantajları nelerdir?

Türkiye’nin hemen her yerinden ekipler ile iletişim halindeyiz. Hali hazırda binlerce ekip veri tabanımızda kayıtlı. Biz sizin işinizi, projenizin detaylarını ve iletişim bilgilerinizi ekiplerimize gönderiyoruz. Böylece onlar sizi arayıp işinize talip oluyorlar.


Ekipler sizi aradığı için opsiyonlarınız artıyor, işinizi en profesyonel olarak gördüğünüz ve fiyat konusunda en uygun olana işinizi teslim ediyorsunuz.


Hizmet bedeli kimden alınır?

Hizmet bedeli talep sahibinden alınır. Ekip aramazsınız, sizin iletişim bilgileriniz ekiplere ulaştırılır ve ekipler size ulaştığı için terazide avantaj sahibisiniz.


Ekipler hizmet bedeli öder mi?

Hayır, ekip ve yüklenicilerden hizmet bedeli alınmaz.