Sık Sorulan Sorular


Yazılı iletişimi tercih edin

İki taraf kendi arasında sözlü iletişim yolunu tercih etmek yerine, bunun yerine önden whatsapp üzerinden veya diğer alternatif yöntemlerle yazılı olarak mutabık kalınması tercih edilir. Lütfen Kullanım Şartlarını okuyunuz.


Örnek Sözleşme Metnini İndir


Ücretsiz keşif hizmetiniz var mı?

Lokasyon olarak size yakın değilsem ücretsiz keşif yapmam mümkün değil. Mazotun litresi 1-2 usd ile eşit. Yoludur, yemeğidir, kaybolan zamanımdır. Ben gelirsem bakmaya değil, işi yapmaya gelirim. Sitede fiyat listesi var, her şey şeffaf.


Taş ev ortalama m2 hesaplama hakkında

Parkeciyiz.comTelefon trafiğinde gelen aramaların çoğunda sorulduğu için bunu ekleme gereği duydum.


100m2 tek katlı taş ev için basit bir örnek: 10m en x 10 m2 boy = 100m2 alan diyelim. Şimdi her bir en ve boy oranına denk gelen m2 duvarı bulalım. Duvar yüksekliği temel ve su basmanı hariç 3 m diyelim. 10 x 3 = 30m2 bu 4 ile çarpalım. Çünkü 4 dış cephe vardır. 30 x 4 = 120 m2


Bu hesaplamaya odalar, taban, tavan, çatı, temel, su basmanı vs dahil edilmemiştir. Bir yapı inşasında bin bir kalem olduğunu unutmayın. Biz fiyat listesinde sadece uzmanlık alanlarımızın olduğu işçilikleri belirttik.


Bu basit örneğe göre fiyat listesine bakıp işçilik giderlerinizin az çok hesaplayabilirsiniz.


Taşı, kumu nereden bulurum v.b. gibi sorular hakkında

Anahtar teslimi işler üstlenmediğimiz için bu tür sorularınıza cevap veremem. Biz sadece taş ev ve taş duvar işlerinde işçilik üstleniyoruz.